למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?

נסיעה לחו"ל אינה דבר זול במיוחד, בין אם אנו נוסעים למטרות עסק לזמן קצר ובין אם מדובר בטיול שתכננו ובנינו עליו הרבה ציפיות. ביטוח הנסיעות לחו"ל מבטיח שאם יקרה משהו בלתי צפוי – תוכלו לפחות לטפל בו בצורה הטובה ביותר ובמינימום נטל כספי.

צורך בחילוץ או פינוי לבית חולים ובטיפול רפואי במקרה תאונה, הוצאות אשפוז במקרה מחלה בחו"ל , פינוי אוירי לישראל בעת הצורך, הינם אירועים שלצערנו קורים לעתים קרובות ואינם מכוסים על ידי הביטוח הרפואי של קופות החולים.

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות passportcard מאפשרת לכם לקבל טיפול טוב יותר ע"י רופאים מומחים ובתי חולים ברמה גבוהה יותר. בנוסף, הביטוח מכסה את ההוצאות הכספיות הכרוכות במצבים אלו, דבר שללא ביטוח, ייתכן ולא תוכלו לעמוד בהן. הביטוח מאפשר גם כיסוי הוצאות קטנות יותר כמו התייעצות עם רופא, רכישת תרופות או טיפול חירום בשיניים.

אנו ממליצים על רכישת passportcard בשל היתרונות הבאים:

✔ ללא השתתפות עצמית

✔ גמישות בהגדרת מצב רפואי קיים

✔ ללא תביעה מייגעת מול חברת הביטוח

✔ תקרות כיסוי גבוהות

✔ אפשרות לאיסוף הכרטיס בשדה התעופה

מי שמנהלת את תחום ביטוח נסיעות לחו"ל והשיווק המשרדי היא סיגל גואטה בעלת ניסיון של 13 שנים בתחום הביטוח,  בוגרת אוניברסיטת בר אילן -כלכלה, תוך השמת דגש על שרות מקצועי מהיר ואמין.

זכרו!  אם משהו משתבש בעת נסיעה לחו"ל, הדבר מעמיד אותך במצב לא נעים. גרוע אף יותר אם כתוצאה מהשיבוש נגרמות לך הוצאות כספיות כבדות. הטיול כולו עלול להיפגע במקרה שכזה. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל הינה הדרך האחראית ביותר לדאוג לשלומך ולשלום משפחתך בעת הצורך.
אם אינך יכול להרשות לעצמך לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל – אינך יכול להרשות לעצמך נסיעה לחו"ל!

מי שמנהלת את תחום ביטוח נסיעות לחו"ל והשיווק המשרדי היא סיגל גואטה בעלת ניסיון של 13 שנים בתחום הביטוח, בוגרת אוניברסיטת בר אילן -כלכלה, תוך השמת דגש על שרות מקצועי מהיר ואמין.

לפרטים נוספים צרו קשר במייל: shivuk@chacoty.co.il או בנייד: 050-591-6556

מוקד פספורט כארד 24/7 – *9912 או בנייד באמצעות WhatsApp בלבד >> 050-668-7695

https://api.whatsapp.com/send?phone=972506687695