למה ביטוח בריאות כל כך חשוב?

כל אזרח במדינת ישראל מבוטח בביטוח בריאות ממלכתי –קופ"ח המעניק לו סל שירותים רפואיים על פי המפורט בחוק ביטוח בריאות ממלכתי. אך האם הביטוח הזה מספיק? התשובה לכך היא – בוודאי שלא! כל אחד מאתנו, מומלץ מאוד שיהיה לו גם ביטוח בריאות פרטי שישלים את כל מה שחסר בביטוח של המדינה.

חוק בריאות ממלכתי – זכאות ע"פ חוק, שבה כל אזרח במדינת ישראל מכוסה בשירותי רפואה בסיסיים. לכל אזרח ניתנת האפשרות לבחור לאיזו קופה להשתייך.

ביטוח בריאות פרטי – ביטוח שבו קיים חוזה בין המבוטח לחברת הביטוח, על פיו יהיה זכאי המבוטח למגוון כיסויים ביטוחיים ופתרונות למצבים רפואיים קשים – כיסויים אשר אינם מכוסים או מכוסים באופן חלקי באמצעות חוק בריאות ממלכתי .

**אז למי מתאים ביטוח בריאות פרטי? התשובה היא – לכולם! כולם צריכים ביטוח בריאות פרטי איכותי ומקיף, על מנת שכל הצרכים הרפואיים שלהם ייענו בעת הצורך. מטרתו של ביטוח הבריאות הפרטי הוא בראש ובראשונה לענות על צורך שקיים באוכלוסיות רבות שהביטוח של המדינה פשוט לא מספיק להם. הביטוח הפרטי נותן מענה רפואי הולם בעת מחלה או בעת אירוע רפואי שאין לו כיסוי במסגרת הביטוח הממלכתי, ושאינו כלול בסל הבריאות.

אין כל ספק כי הביטוח שאנו מקבלים מקופות החולים הוא ביטוח טוב, אך הוא בוודאי שאינו כולל את כל מה שנדרש לרובנו. סל שירותי הבריאות של קופות החולים השונות הוא בסיסי מאוד ולא מכסה מצבים רפואיים רבים. גם הביטוחים המשלימים של קופות החולים לא תמיד מספיקים ולכן יש צורך בביטוח בריאות פרטי שישלים את החסר. מדי שנה מוציאה המדינה עוד ועוד טיפולים ותרופות מסל הבריאות וזאת דווקא במקביל לעלייה בתוחלת החיים, הודות להתפתחויות הטכנולוגיות הרבות של העשור האחרון. הביטוחים הפרטיים השונים מכסים תחומים שלמים שכמעט ולא קיימים בביטוח הממלכתי כמו השתלות, ניתוחים מסובכים, השתלות, ביטוח סיעודי, תרופות שאינן מצויות בסל התרופות, טיפול במחלות אקוטיות, תרופות חיוניות רבות ועוד.

ביטוח בריאות פרטי מציל חיים ואינו משחק ילדים!

על מנת להתאים את ביטוח הבריאות לצרכים של המשפחה שלכם, יש צורך בפגישת ניתוח תיק מול סוכן ביטוח מקצועי.

נשמח לתאם עבורכם פגישה עם אחד מהסוכנים שלנו על מנת שתבינו את התמונה הגדולה ותוכלו לבחור מתוך ידע.

לצופים בסרטונים: אנו מתנצלים על התמונות הקשות אך לצערנו זהו המצב במדינתנו מטרתנו היא לתת מענה למצבים קשים אלה.