שמי צ'קוטאי ששון והנני עוסק בתחום הביטוח זה כ-40 שנה. הנני בעל רישיון משנת 1973 , כמשווק פנסיוני וכסוכן ביטוח לכל סוגי הביטוח.

בעבר שימשתי כמנהל מחלקה בחברת הביטוח "מגדל" ולאחר מכן שימשתי גם כמנהל מחלקה בחברת הביטוח  "ציון" שהתאחדה לימים עם "שילוח- הראל". כמו כן, אני בעל תואר ראשון במנהל עסקים.

היום הנני בעל סוכנות ביטוח בע"מ ובעל תאגיד מורשה מטעם המפקח על הביטוח . המשרד גם מגובה בדור המשך בשני בניי:  ברק ואבידן.  ברק צ'קוטאי  עובד בשותפות עם המשרד והינו בעל רשיון כחוק. בנוסף, הוא בעל תואר שני  באסלאם ובמזרח התיכון. כמו כן, אבידן הינו בעל רשיון כחוק. בעל תואר ראשון בחינוך ועם תעודת הוראה.

סוכנות הביטוח עוסקת במגוון סוגי הביטוח:

א. פנסיות, ביטוחי חיים , פיננסים ,אובדני כושר עבודה,

ב. שילובים ביטוחים מיוחדים , שילובים פנסיונים , ביטוח סיעודי . ביטוחים אלמנטריים שונים –  ביטוחי רכב, דירות, עסקים, ביטוחים לקבוצות כגון בתי עסק שונים  וחברות הייטק.

ג. המשרד עוסק  זה שנים בביטוחים רפואיים מכל הסוגים , ביטוחים רפואיים לסטודנטים מחו"ל , עובדים זרים , לתיירים וביטוחים מיוחדים לתושבי חו"ל  הנמצאים בארץ.

ד. ביטוחי בריאות בחו"ל- ביטוח נסיעות לישראלים הטסים לחו"ל במסגרות שונות.

ה. המשרד מומחה בטיפול בפוליסות של קיבוצים, הן בתחום ביטוחי החיים והפנסיות, אובדן כושר עבודה וסיעוד כולל שילובים פנסיונים. בענף זה נדרשת מקצועיות רבה.

המשרד פועל בצוותים :

*צוות ביטוח חיים הכולל פנסיה ופיננסים    *צוות אלמנטרי   *צוות ביטוח לאוכלוסיות זרות + ביטוח נסיעות לחו"ל 

צוותי העבודה הינם מקצועיים ובעלי מודעות גבוהה לטיפול בלקוח הבודד וברמת הקולקטיב.

לסוכנות הביטוח יש סמכויות חיתום נרחבות בכל תחומי הביטוח , והסוכנות נחשבת כאחת מסוכנויות הביטוח המובילות בירושלים בכל תחומי הביטוח ובעיקר בתחום הפנסיוני. משרדינו מחובר לרוב חברות הביטוח בתקשורת ON-LINE  ובאינטרנט . הלקוחות יכולים לקבל מידע זמין ושוטף בכל עת. למשרד אתר אינטרנט –WWW.CHACOTY.CO.IL   שבו יוכל כל מבוטח להיכנס ללמוד על הפוליסות השונות , לקבל הסברים, למשוך טפסים שונים , הצעות מחיר , ואף ליצור קשר עם המשרד מכל מקום בעולם . באתר הושקע תכנון מקצועי  ומחשבה עתידית. האתר הינו ידידותי למשתמש ומתעדכן באופן קבוע.

כמו כן ישנה כתובת דואר אלקטרוני  info@chacoty.co.il   המשמשת כמרכזיית אינטרנט  לכל שאלה ועזרה.

המשרד זכה לאחרונה במכרזים, וביניהם מכרז לניהול של חברת קשת המונה כ-100 עובדים  והמתמחה בהדרכת תלמידים מחו"ל בכל תקופת השנה, בתחום הפנסיות, א.כ.ע + ביטוח לחבויות ורכוש החברה.  משרדנו עובד מול המעסיקים בכל דרך הרצויה למעסיק ובעיקר בדרכים אלקטרוניות כגון  דוחות כספים באינטרנט , והעברות כספים לעובדים באמצעות מסלקות הבנקים.

במידה והנכם מעוניינים לקבל המלצות,  נשמח להעביר אליכם מדגם של שמות וטלפונים של מבוטחינו על מנת שתוכלו לשאול על המקצועיות והנאמנות שלנו ללקוח.

לאחרונה התחדשנו במיתוג ייחודי המייצג את גודל הפירמה, את הסוכנים הפועלים תחתיה ואת השאיפה של כל צוות הפירמה לגדילה, צמיחה, שמירה על טובת הלקוח ועל המקצועיות הבלתי מתפשרת.

אשמח לשרתכם בנאמנות ובמקצועיות . מצ"ב רשימה חלקית של מבוטחינו לעיונכם.


בכבוד רב
ששון צ'קוטאי

לקוחותינו

ורשימת הלקוחות המרוצים עוד ארוכה…..