רשימת רופאים
ששון צ'קוטאי
ש.צ. סוכנות לביטוח בע"מ
טלפון :6254488-02 פקס :6251276-02
info@chacoty.co.il
שם רופא  מומחיות כתובת טלפון מועדי קבלה
אהרון בן שושן משפחה   02-6518636   icon_map
 
אודיל כהן-ועקנין משפחה ירמיהו 43 02-5373550    
    16:30 א
    15:30 ב17:30
    18:00 ד16:30
    18:00 ה19:30
    9:30 08:30 ו פעם בחודש19:10
אליהו אנור משפחה בני בתירא 6 02-6799110   icon_map
 
      08:00 א
      12:30 ד13:00
      16:00 ד14:30
      icon_map
08:00 ג',ו18:30
    19:00 16:00 ב,ה,12:00
אלכסנדר דובינר משפחה משה דיין 1 02-6564871  
icon_map,icon_map
icon_map
 
ביקור חולים-מרמ ביקור חולים-מרמ משפחה שטראוס 5 02-6464143    
ברוך לויט משפחה דיסקין 9 02-5610297    
  תאום  
  א'-ו'לפי icon_map,icon_map
 
דב ורנר משפחה אמרי בינה 17 02-5381639    
דוד וייס משפחה 68 שחל 1 02-5345728    
    13:00 א
    15:30 ב.ג15:30
    11:00 icon_map,icon_map
08:30 ב,ג18:00
דוד שפיגל משפחה מעלות דפנה 118 02-5401778    
דורון שפירר משפחה 9 דיסקין 1 02-5610297    
  08:00 ו
    18:00 08:00 א-ה12:00
הנרי השקס משפחה גרץ 7 02-5669694   icon_map
 
      08:30 כל בוקר
    אחה'צ לפי10:00  
    תאום בלבד. icon_map
 
הנרי רומברג משפחה שושנה 5 02-6536240    
  08:00 ו
    12:00 08:00 א'ב'ג'ה'10:00
הרוי וולף משפחה מרכז רפואי פארן-רמת אשכול  02-5810111  
icon_map
icon_map,icon_map,icon_map
 
      09:15 א-ו
    18:30 16:00 א,ב,ג,ה12:30
וינשטיין משה משפחה שד אשכול 16 02-5819329  
חיה ראבנט משפחה מ. רפואי ולפסון דיסקין 9 02-5610297    
חיים בנישו משפחה רבקה 8 02-6731545    
    15:00 ב
    18:00 ה'17:00
    08:00 ו'20:00
    08:30 א'ה'10:00
    '19:00 16:00 א'ג'ד'10:30
טד מילר משפחה דיסקין 9 02-5610297   icon_map,icon_map
 
      08:00 ו
    '18:00 08:00 א'-ה'12:00
          icon_map
 
טסה מה נעים משפחה יד חרוצים 18 02-6725696  
  09:00 ב,ג
  09:00 א,ה11:00
  16:00 א,ה13:00
  18:00 15:15 ב,ג,ד18:00
טר'מ -י טר'מ משפחה המ'ג 7 02-6521748   icon_map,icon_map
 
יהונתן מרסקי משפחה דיסקין 9 02-5610297  
  א'-ו  
  'לפי תאום icon_map
 
מייקל גולדשמיט משפחה טשרניחובסקי 5 02-5660642    
      08:00 ד
      08:00 ב,ג,09:00
    א,ד,11:30  
    לתאם מראש15:30
icon_map
icon_map
 
נחום ניומן משפחה דיסקין 9 02-5610297    
ניל קסן משפחה זוין 10/6


קרית ספר - נתיבות המשפט 38
02-5835098


08-9744160
  א,ד 14:00
ב,ו 10:30
ג,ה 12:00
נעמי סטוקוול משפחה בני בתירא 6 02-6799110    
  12:30 ד
  16:00 א,ג15:00
    12:00 icon_map
08:00 ב,ה,ו19:00
פאול סלייטר משפחה ארזי הבירה 47 02-5813559    
      12:00 ו
    '18:00 icon_map
16:00 א'-ה'13:00
פסח אסטרוי משפחה יואל 8 02-5376990    
  09:00 ו
  16:00 א-ה10:30
  09:00 א'-ה'16:30
    '11:00 09:15 א'-ו'13:00
צבי ניבודובסקי משפחה שאולזין 58 02-6514259    
    10:00 08:00 ו
רולנד באן משפחה דיסקין 9 02-5610297    
שד'ר מרכז רפואי משפחה יואל 8 02-5376990    
שמחה בר מנחם משפחה חב'ד 74 02-6288859  
  21:00 ב
  18:30 ד23:00
  19:00 א'ג'ה20:30
  ו עד שעה22:00  
  ו עד שעה15:00  
  ו עד שעה15:00  
  לכניסת שבת15:00  
  לכניסת שבת  
  לכניסת שבת  
 
אלימלך דויטש אף אוזן גרון הלל 18 02-6258059    
ארוין יונגר אף אוזן גרון שץ 10 02-6245901  
  17:30 ג
  ,17:30 16:00 א,ב,ד,ה19:30
 
ג'פרי וינברגר אף אוזן גרון דיסקין 9 02-5636265    
גרגורי סקורקוביץ אף אוזן גרון בן מימון 6 02-5634879    
    '18:00 icon_map,icon_map
15:00 א'ג'ה
יוחנן ויזל אף אוזן גרון מרכז ש. מאיר, דיסקין 9 02-5636265    
עליזה עמורם-עדרי אף אוזן גרון שאולזין 58 02-6514259    
  08:30 ב
    '19:00 icon_map
15:00 ד'13:00
פטר פרידמן אף אוזן גרון הלל 8 02-6257711    
      08:30 ב,ו
    18:30 icon_map
15:30 א,ג,ה11:00
שמשון ברגר אף אוזן גרון מרכז רפואי דיסקין 9 02-5636265    
אלכסנדר דופרק ילדים מינצברג 9 02-6422953    
ברוס גריבץ ילדים עמק רפאים 43 02-5612480    
  08:30 א'-ו
    '17:00 icon_map
14:30 א,ג,ד,ה11:30
גדעון גרניט ילדים דרך חברון 105 02-6717111    
      14:00 א-ה
    12:00 icon_map
08:00 א-ו20:00
דוד וילנסקי ילדים דן 10 02-6728142    
  18:00 א'-ה
    'בתאום מראש19:00 icon_map,icon_map
 
דוד קרשאי ילדים מרכז מסחרי אורוגאוי 1    
דוד קרשאי ילדים נוף הרים 120 02-6426421    
  10:00 א
  15:00 ב'15:00
  15:00 ג'19:00
  15:00 ד'17:00
    '15:00 icon_map
11:00 ה'19:00
יונתן רם ילדים דרך חברון 105 02-6717111    
      16:00 א-ד
    12:00 08:00 א'-ה'20:00
לבנה קורשייא ילדים דן 15 02-6723361 icon_map,icon_map,icon_map,icon_map
 
מנחם גרוס ילדים הקבלן 27 02-6519540    
      14:00 ד
      08:00 ו18:00
      08:00 א,ב,ג,ה11:00
    17:00 14:00 א,ב,ג,ה10:00
ארנסט פוס גניקולוגיה עמק רפאים 43 02-5612480    
  08:00 א-ה
    18:00 icon_map,icon_map
14:00 א-ה13:00
ארנסט פוס גניקולוגיה רח' שאולזון 58 26514259    
דניאל מלאך גניקולוגיה שושנה 9 02-6522066    
  09:00 ו
    '18:00 icon_map,icon_map,icon_map
14:30 א'ב'ד'ה'12:00
יחזקאל צנטנר גניקולוגיה הרב קוק 8 02-6248828    
אביגדור לויתן עור ומין עזה 31 02-5635010    
  אחה'צ  
  אחה'צ  
  אחה'צ  
  לפי תאום  
  לפי תאום  
  לפי תאום  
  א'ב'ג'ה'  
  א'ב'ג'ה'  
    א'ב'ג'ה'  
יוליאן שמרוט עור ומין שאולזין 58 02-6514259    
יעל וולמן עור ומין שטראוס 16 02-5372998   icon_map
 
  11:00 ד
    '19:00 icon_map
16:00 א'ג'ה'12:00
לואיס ויינראוך עור ומין 'המלך ג'ורג 3 02-6233315    
    '14:30 08:00 א'ב'ה
לואיס פיינרמן עור ומין דיסקין 9 02-5636265 icon_map,icon_map,icon_map
 
ליאונה פישר עור ומין דיסקין 9 02-5636265    
מוריס דורפמן עור ומין מגדים 13 02-6438987    
      08:00 א
      15:00 ב'13:00
          08:00 ד'18:30
    '18:30 15:00 ה'10:00
מייקל גולדנהירש עור ומין כנפי נשרים 15 02-6522238   icon_map
 
  09:00 ה
    'לפי תאום12:00 icon_map
 
מריאן כץ עור ומין המלך גורג 3 02-6233315    
    '21:00 08:00 א
דוד אמיר אורתופדיה דרך חברון 105 02-6717111   icon_map
 
      15:00 ב
      17:00 ג'18:00
      08:00 ג,ו18:30
    '19:00 14:00 א,ד,ה12:00
יוסף בלאט אורתופדיה הרב קוק 8 02-6250472   icon_map
 
  08:00 ו
  08:00 א-ה13:00
    20:00 14:00 א-ה13:00
מתר מתר אורתופדיה
גניקולוגיה
עיניים
דרך חברון 105 02-6717111   icon_map
 
מצליח טייב עיניים דרך חברון 105 02-6717111    
מרדכי סלינפרוינד עיניים דיסקין 9 02-5636265    
  09:00 א
  09:00 ד11:00
    18:00 icon_map
16:00 ה16:00
צבי זומר עיניים בן יהודה 36 02-6257220    
      09:00 א
      08:15 ב'11:00
      08:30 ג'10:15
    '17:30 14:30 א'ג'ד'12:00
הלה י'ם הלה י'ם שיניים שלומציון המלכה 16 02-6256152    
טיפול שורש טיפול שורש שיניים אגריפס 42 02-6232145    
גיל מורלי גסטרו המלך גורג 3 02-6233315    
  14:00 ב
  11:00 ג19:30
    18:30 icon_map
13:00 ד14:00
יוסף פבר גסטרו מרכז רפואי שערי צדק  02-6282355    
    לפי תאום  
    לפי תאום  
    מראש בלבד  
    מראש בלבד icon_map
 
רון ארנון גסטרו יגאל 35 02-5866777  
  משפחה 10:30 ג
  16:30 ג13:30
  16:30 ה20:30
  תאום מראש20:00  
  תאום מראש  
  תאום מראש  
  תאום מראש  
  תאום מראש  
  תאום מראש  
  תאום מראש  
  תאום מראש icon_map,icon_map
 
שמואל אדלר גסטרו אולפינט 1 02-5660573    
דן אודנהיימר כירורגיה כללית דיסקין 9 02-5636265    
    08:30 ה
    13:00 icon_map,icon_map,icon_map
08:30 ו16:00
עודד אולשה כירורגיה כללית דיסקין 9 02-5636265    
שלום פרידמן כירורגיה כללית דיסקין 9 02-5612477    
  08:30 ב
    20:00 16:30 ד12:00
מיכאל פיינרמן כירורגיה פלסטית דיסקין 9 02-5636265   icon_map
 
    08:30 ד
    13:00 א,ג12:00
    '14:00 08:30 ב,ה17:00
ס. לוסטהאוז כירורגיה פלסטית מרכז רפואי דיסקין 9 02-5636265    
דניאל וינר אורולוגיה הצפירה 4 02-5637742   icon_map
 
הרי הירש אנדוקרינולוגיה יד חרוצים 18 02-6725696    
  ילדים 08:30 ו
  14:00 א-ה11:30
    11:30 08:30 א-ו17:00
שמואל שילה אנדוקרינולוגיה מ. רפואי י-ם דיסקין 9 02-5636265   icon_map
 
  בלבד  
  ג,ד אחה'צ  
    בתאום טלפונ  
פאולינה פינברג נוירולוגיה אצל 2/16 02-5812847    
פרד שטרנברג   ל'ב יפה 9 02-6723644    
  08:00 ו
  13:30 ו'10:00
  18:30 א'ג'15:00
    '17:00 icon_map
14:00 א'-ה'20:00
ריטה ליבשין   יפו 234 02-5380528    
      16:00 א'ג
    '14:00 10:00 ב'ד'18:00
שמשון ברגר   עמק רפאים 43 02-5612480