הצוות שלנו

ששון צ'יקוטאי

ששון בתחום הביטוח משנת 1973 ובעל רישיון משווק פנסיוני כיחיד וכתאגיד (חברה בע"מ). ששון בוגר לימודי מנהל עסקים ובעבר שימש מנהל מחלקה בחברות הביטוח השונות. ששון הינו הבעלים של "ששון צ'קוטאי- סוכנות לביטוח חיים וכללי (2002) בע"מ". הסוכנות מתמחת בכל תחומי הביטוח השונים. ששון הינו חבר קבוע במועדוני הסוכנים הבכירים של חברות הביטוח וחבר מועדון MDRT.
פרופיל עסקי.

ברק צ'קוטאי

ברק סיים את לימודיו האקדמיים והינו בוגר האוניברסיטה העברית בתואר ראשון במזרחנות ובBA כללי. במקביל ללימודיו לתואר השני במזרחנות, ברק קיבל הסמכה ומשמש כיום כסוכן ביטוח פנסיוני. ברק מתמחה בכל ענפי הביטוח השונים.
את לקוחותיו של ברק מלווה במסירות בכל בקשותיהם לילך ארכהן . לילך מתמצאת בביטוחי רכב, דירות, עסקים וביטוחי בריאות.

אבידן צ'קוטאי

אבידן משלב בין עבודתו כסוכן ביטוח פנסיוני בסוכנות ובין הדרכת נוער בסיכון במסגרות השונות. מתוקף תפקידו כסוכן ביטוח, אבידן חונך את סוכני המשנה בסוכנות. אבידן הינו בוגר תואר ראשון בחינוך והוראה. בעל הסמכה בקידום נוער ובעל רישיון בביטוח פנסיוני.

עפר ריבק

מנכ"ל הסוכנות, בעל ותק של כ30 שנה בענף הביטוח. מנהל בחברות הביטוח בעברו. מנהל את המשרד על אגפיו השונים, אמון על שיווק, תפעול, הדרכה והטמעת הרגולציה. בעל תודעת שירות מפותחת לרווחת מבוטחי המשרד.

 

תמי צ'קוטאי

מייסדת המחלקה לביטוח רפואי לתלמידי ישיבות, מוסדות אקדמיים, תיירים ועובדים זרים. תמי ילידת ניו יורק- ארה"ב, עלתה לארץ בשנת 1971, סיימה לימודי עבודה סוציאלית ב1972 והשתלבה בסוכנות משנת 1993. מאז היא עוסקת בתחום ומלווה את תחום התביעות המחלקת הv.i.p. בקשר רציף עם מוסדות רפואיים בירושלים ובארץ לרווחת המבוטחים.

בת אל לאווי

מנהלת את מחלקת ה-v.i.p המספקת ביטוח רפואי לציבור הנכנס לארץ ואינו זכאי לשירותי קופ"ח כגון תיירים, אברכים, בני ישיבות, בנות סמינר, עובדים זרים וכו'. כמו כן, תחום ביטוח הנסיעות לחו"ל של אזרחים ישראלים הינו תחת אחריותה של בת-אל. כחלק מתפקידה, בת-אל זמינה לכל שאלה של מבוטח/ת וארגונים באופן אישי . בת-אל הינה בוגרת תואר ראשון בחינוך, בעלת ניסיון בעבודה מול בני נוער בסיכון בדגש על נפגעי תחום הפגיעות המיניות.

מחלקות המשרד

מחלקת אלמנטר

  • נאווה ידידי
  • נחמן אהרוני

המחלקה נחלקת לביטוחי רכב ולביטוחי דירות ועסקים. בכל אחד מתחומים אלו, נאווה ונחמן עוסקים בחידושי הפוליסות, ביטוחים וטיפול אישי, מסור ומקצועי בתביעות ובכל בקשות הלקוחות.

מחלקת חיים

  • סיגל ניצ'קו
  • חן רחמני
  • אורשבע יחזקאל

במחלקת חיים עוסקים בשירות, תפעול ומתן הצעות מחיר לביטוחי חיים, בריאות, פנסיה וגמל. כמו כן, קרנות השתלמות, חסכונו, פדיונות וכו' גם כן תחת אחריות המחלקה. עובדי המחלקה מסורים לכל תביעה ו/או בקשה אישית מטעם המבוטחים ולוקחים חלק פעיל בכל התהליך מול חברת הביטוח והמבוטח.
כמו כן, המחלקה מאוישת גם בסוכן הביטוח אוריה יצחק אשר נותן מענה לכל שאלות ובקשות המבוטחים. אוריה בקיא ושולט בכל תחומי ביטוחי החיים לרבות חסכונות והשקעות ארוכות טווח.

מחלקת ה – V.I.P

  • תמי צ'קוטאי
  • בת-אל לאווי
  • מליהה בן דוד
  • יהודית גולדברג

מחלקת ה- V.I.P הינה מחלקה ייחודית בתחומה וסוכנות צ'קוטאי הייתה החלוצה לפנות לקהל שאינו ישראלי. מחלקת ה- V.I.P משרתת את ציבור הנכנסים לארץ; תיירים, עובדים זרים, אברכים ובנות סמינר ועוד. מכיוון שציבור זה אינו מכוסה מבחינה בריאותית תחת מדינת ישראל, המחלקה מפיקה לציבור זה ביטוח בריאות פרטי בעת שהותם בארץ. ביטוח הבריאות לתושבי חוץ הינו מוצר ייחודי וכולל מתן שירותי רפואה מתקדמים כמו גם אפשרות לניתוחים פרטיים.
מחלקת ה- V.I.P בקשר רציף עם מוסדות מהארץ ומחו"ל לטובת דאגה לשלומו של המבוטח. צוות המחלקה דובר שפות שונות ומסור לעבודתו.
כמו כן, המחלקה משווקת את ביטוח הנסיעות לחו"ל לציבור הישראלי ומלווה את תהליך הרכישה עד לשביעות רצונו של המבוטח. צוות המחלקה עונה במקצועיות וברגישות לכל שאלה ו/או בקשה מצד המבוטח ובני משפחתו.